Sipariş İade & Değişim

İade veya değişim süresi ondört ( 14 ) gündür.

Sipariş iadelerinde Gidiş-Dönüş Kargo ücretleri, Havale/EFT Ücreti, Kapıda Ödeme Tahsilat Bedeli vs. işlem ücretleri Toplam bedelden düşülerek iade işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Not: İade ve değişim işlemlerinde Kargo Ücreti müşteriye aittir.

İade veya değişim talebinizi neden belirterek musterihizmetleri@tutkuhamile.com adresine mail atmanız gerekmektedir.

İade İşlemleri için Ürün İadelerim Bölümümüzdeki Formu Doldurmanız Gerekmektedir. Ürün İadelerim Sayfası İçin Tıklayınız.

Ürün Değişimi için mutlaka değişim yapacağınız ürünün kodunu ve yerine alacağınız ürünün kodunu bize mail veya telefon ile bildirmeniz gerekmektedir.

Tel: +90 536 203 3322

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası ( 2 Nüsha ), kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade veya değişim işlemi kabul edilmeyecektir.

Ürünü adresimize (Tutku Giyim - Erkan Eroğlu Arifiye Mah. Kireççiler sokak no:11/40 Tel: +90 536 203 3322ESKİŞEHİR )

kargo firması ( İade ve Değişim Kargo ücretleri Müşteriye aittir. ) ile gönderirken ürün zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

İade ve Değişim Kargo Masrafları Müşteriye Aittir. Karşı ödemeli gelen Kargolar Kabul Edilmeyecektir.

İade ve Değişim İşlemleri Kesinlikli Yapılmayacaktır.

Kredi Kartı ( BKM Express ), Kredi Kartı ile Taksitli veya Tek Çekim ( İyzico ), Banka Havalesi / EFT ile yapılan Alışverişlerde Firmamız tarafında gönderilen Siparişlerin ; Müşteri tarafından Sebep belirtilerek veya Belirtmeksizin Teslim Alınmayan Kargoların İadesi Durumunda Dönüş Kargo Ücreti Ürün Bedelinden Düşülerek İadesi Yapılacaktır.

İade durumunda ürünün zarar görmeden ve faturası elimize ulaştıktan en geç (10 ) iş günü içinde iade işlemi; Paypal Üzerinden Kredi Kartı ile Yapılan Ödemeler Paypal üzerinden Direk Hesabınıza, Kapıda Ödemeli Yapılan Ödemelerde Fatura Üzerine Yazılan İsme Ait sizden Alınacak Banka Hesap BilgilerineBanka Havalesi / EFT ile Yapılan Ödemeler, Ödemenin Yapılmış olduğu İsme göre yapılmaktadır.

Değişim durumunda ürünün zarar görmeden ve faturası elimize ulaştıktan en geç (10) iş günü içinde değişim işlemi yapılmaktadır.

Not: Yurtdışı Gönderimlerde Kargo Masrafları Müşteriye aittir.

www.tutkuhamile.com İade & Değişim Adresi : Tutku Giyim - Erkan Eroğlu Arifiye Mah. Kireççiler sokak No:11/40

Tel: +90 536 203 3322 ESKİŞEHİR

Bu koşullar sadece online alışverişi içermektedir, mağaza alışverişlerinde geçerli değildir.

Online mağazamızdan almış olduğunuz ürünü sadece online mağazamızdan değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

*Sipariş İadelerinde;  Ürün Bedeli Haricindeki işlem ücretleri Hizmet Bedelidir. Hizmet Bedellerinin İadesi Yapılmamaktadır.

İade ettiğiniz ürün/ürünlerden sonra sitemizden yapmış olduğunuz alışveriş toplamı 100 TL altına düştüğü takdirde, ilk gönderimde müşterinin ödemesi gereken 7.5 TL kargo masrafı düşülerek iade işlemi yapılacaktır. Kapıda ödeme yöntemiyle yapılan alışverişler iade edildiği takdirde sadece ödemiş olduğunuz ürün tutar/tutarları iade edilecek olup kapıda ödeme hizmet bedeli iade edilmeyecektir. 

Kapıda Ödeme ve Banka Havalesi / EFT ile gerçekleştirilen Siparişlerin İade işleminde Müşterinin vermiş olduğu Hesaba ve İsme göre işlem yapılmaktadır. Yanlış verilmiş Hesap Numarası veya İsim 'den dolayı gerçekleştirilen işlemden Firmamız Sorumlu değildir. Müşteriden Kaynaklı yapılan Yanlışlık sonucu Firmamızın yapmış olduğu masraf (işlem Ücreti) Ürün İade bedelinden Düşülerek İşlem gerçekleştirilecektir. 

*Not: Kargo Ücreti, Kapıda Ödeme Tahsilat Bedeli, Taksit Komisyon Ücreti, Kredi Kartı Komisyon Ücreti.

 Not: Çamaşır  ve Abiye Grubunda Değişim ve İade Yapılmamaktadır.

** Sipariş iadelerinden Promosyon/Hediye olarak gönderilen ürünlerin gönderilmesi zorunludur. Promosyon/Hediye ürünlerin değişimi yapılamaz. Kısmi iade ve değişim işlemi sonrasında yapmış olduğunuz alışveriş toplamı Promosyon fiyatı altına düşmesi durumunda Promosyon ürünü Firmamıza geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde Promosyon ürün Fiyatı iade bedelinden düşülerek işlem yapılır.hamile giyim, taksitli ödeme seçenekleri, gebe giyim, gebelik, iyzico

Hamile Bluz | Hamile Gömlek | Hamile Elbise | Hamile Tesettür Elbise | Hamile Pantolon | Hamile Etek | Hamile Tişört | Hamile Esprili Tişört | Bebe Giyim

 

www.tutkuhamile.com her ürün için stok tutmaktadır. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler ogün firmamızın stoklarında tükenmiş olabilir.
Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli ödeme şeklinize göre gerekli iade ve değişim işlemi gerçekleştirilecektir.